05 Eylül 2016

Migros Pioneer Kulaklıktan Ses Gelmiyor!

Migros'tan aldığım, pioneer kulaklıktan daha bir hafta olmadan, sol kulaklıktan ses gelmemeye başladı, müşteri hizmetlerine fişiyle beraber götürdüğümde, kutusunu attığım için garanti kapsamında olmayacağını söylediler,2 sene garantiden yararlanmam için 2 sene kutusunu saklamam gerekiyormuş, sattıkları her üründe bu böyleymiş, daha sonra duyduğum kadarıyla uğraşmamak için bunu söylüyorlarmış, her müşteriye aynısını yapıyorlarmış. Genelde herkes kutusunu attığı için işin içinden sıyrılmak için güzel bir yöntem, bir de müşteri temsilcisi zaten garantiye gitse bile bize gelmesi 2 ayı bulur dedi, yani demek istiyor ki uğraşma boşuna at gitsin kulaklığı, o yüzden Migros'ta garanti falan yok.

Volkan 2.496 Okunma

Cevaplar

  • Migros Temsilcisi06 Eylül 2016

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz.Tarafımıza ilettiğiniz konu hakkında bir yetkilimizin size geri dönüş yapabilmesi için bir telefon numaranızı bizimle paylaşmanızı rica ederiz. Vermiş olduğunuz iletişim bilgisinden tarafınıza ulaşılamamıştır. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş Kurumsal İletişim

  • Migros Temsilcisi05 Eylül 2016

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 4441044 nolu Migros Grubu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön