02 Kasım 2015

Migros Personelin Saygısızlığı

Mersin ili Silifke ilçesi Atatürk caddesinde bulunan Migros mağabasına alışveriş amaçlı arkadaşımla girdik, alışveriş yapmadan çıktık kapıdan çıkar çıkmaz mağazada kasada görevli A** Y***isimli. Personel bizi sert tavırla ve el işareti yaparak çağırdı. Bizi o kadar insanın içinde hırsızlıkla itham etti.


Bizi kasada bekleyen o kadar insanın içinde hırsızlıkla küçük düşürüldük. Tekrar yanına gittik kendisiyle kibar bir dille konuşmaya çalıştık ama Personel A** Y*** sert üslupla konuşmaya devam etti. Beni kime kime şikayet edersen et dedi. Migros'un bu saygısız personelinden dolayı şikayetçiyiz. Migros gibi kurumsal bir şirketin bu olaya duyarsız kalmayacağını. Gereğini yapacağını temenni ederim.

Tuncay 1.277 Okunma

Cevaplar

  • Migros Temsilcisi02 Aralık 2015

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 4441044 nolu Migros Grubu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön