Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Migros Paramı İade Etmedi

Feza
17 Mayıs 15:50
246

Migros Sanal Market ten 6 Mayıs 2024 te alışveriş yaptım. Kapıya gelen eleman kartımdan ödeme tutarını iki kere çekti. Hemen fark ederek müşteri hizmetlerini aradım ve sorunu bildirdim. Bana konunun incelenip paranın 7 gün içerisinde iadesinin sağlanacağı söylendi. Bu süreç içerisinde hesabıma hiçbir meblağ yatmadı. Bana ayın 9 unda iadenin gerçekleştiği söylendi ama hesabıma giriş görünmüyor. İki kere paranız yattı mesajı yolladılar iade gerçekleşmedi. Defalarca müşteri hizmetlerini aradım. Çok yüksek bir meblağ değil ama neden benim hatam olmayan nedenlerden dolayı paramı ödemediler? Derdimi anlatmak için aradığım telefonların faturasını ben ödeyeceğim. Bu kadar basit işlem neden gerçekleşmiyor? Artık sanaldan alışveriş etmeyeceğim ve gereken mercilere baş vuracağım. Bu resmen sorumsuzluk ve mağdur oldum. Bir an önce sorunumu çözün!364 küsur lira için sinir sahibi oldum. Çok ayıp.

Gelişme
Gelişme

25 Mayıs 08:08

Mayıs ayının 6 sında hesabımdan kapıya gelen eleman tarafından 2 kere çekilen para 20 gündür geri ödenmedi. Biz yatırdık diyorlar bankaya ve hesaba girişi yok. Hep aynı iletişim yetkilileri ve hep aynı mesajlar geliyor. İki günde bir binlerce liralık alışveriş yaptığım koskoca market zinciri 364 küsur liralık iadeyi yapmıyor. Bir sürü zaman, telefon parası ve sinirden oldum. Artık başka marketlerden alışveriş yapıyorum. Ama kimin umurunda? Bankamdan defalarca teyit ettim giriş yok. Migros'tan dekont istiyorum BİM numarası yolladılar onunla da giriş yok. Her ay benim gibi kaç müşteri mağdur oluyor ve bu paralar alı konuluyor siz hesap edin. Diğer her iade bankam tarafından iade ediliyor bir bunlar arızalı. Çok ayıp gerçekten. Herkese bu olayı anlatıyorum. Tüketici Hakları'na baş vuracağım. Telefona bağladığınız kişiler dışında hiçbir yerden hakkımızı arayamıyoruz. Onlar da işi çözmüyor. Pos cihazı kullanmayı bilmeyen çoluk çocuğu kapıya göndermeyin. Zaten siz kar edeceksiniz diye kasalarda adam bulamıyoruz. Her anlamda hayal kırıklığı yaşadım. Çok yazık.

17 Mayıs 18:29 (Şikayetten 2 saat sonra)
Feza
19 Mayıs 14:33

Bu numaraları defalarca aradım henüz paramı iade etmediniz. Lütfen klişe yanıtlar vermeyin ve13 gündür iade edilemeyen paramı yatırın. Bu numaralar sorunumu çözmüyor.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Migros İade Şikayetleri

Migros Raf Etiketi Mağduriyeti

Büşra
23 Mayıs 10:33
166
Migros Raf Etiketi Mağduriyeti
Migros Raf Etiketi Mağduriyeti
Migros Raf Etiketi Mağduriyeti

Migros Sanal Market İade Edil Meyen Ücret

Çiğdem
17 Mayıs 10:08
164
1

Migros İade Ödemesi Yapmıyor

İlknur
30 Temmuz 2023 22:46
478
Migros İade Ödemesi Yapmıyor
Benzer Şikayet Yaz