Toplam çözüm sayısı
..
Migros ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Aykut'un şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız tam yıldız tam yıldız boş yıldız boş yıldız 3

Migros Orvital Organik Tavuk Ürünü

897görüntüleme
Aykut
Aykut 07 Ocak 21:10

Migros mağazalarından satın aldığım Orvital ® organik bütün tavuk ürününde fiyat yer almamaktadır. Satılan diğer beyaz et ürünlerinin üzerinde bulunan tavuk ürünlerinin üzerinde bulunan fiyatlarla bir mantık kurarak aşağı yukarı olması gereken bir fiyat belirlemiştim kafamda. Çok safmışım. Ürünün kg fiyatı 57.95 TL imiş. Pandemi nedeniyle mağazanın kapanış saatine çok yakın bir zaman diliminde alışveriş ettiğim ve apar topar çıktığım için ne yazık ki haksızlığı çok geç fark ettim. Böylesi fiyatlı bir ürünün üzerine ederinin üzerine konmaması kabul edelim ki güzel bir pazarlama stratejisi. O

Migros tüketici dostu olsa bu art niyetli davranışta bulunmazdı. Düşünülmüş bir strateji bu. Ama uzun vadede sizden bir daha beyaz et ürünü almayacağımı düşünerek zarardasınız hatta. O ürünün üzerinde kg fiyatı net olarak yazılsa, rafında etiketi bulunsa kaç kişi alır ki? Yakışmadı.

Migros Logo
Migros08 Ocak 14:00

Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 4441044 nolu Migros Grubu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler