17 Ocak
#11461583

Migros Nida Kule Ürüne Yanlış Fiyat Basıyor!

Migros Nida Kule'den Migros markalı yumuşatıcıyı 12.50 TL 'den indirime girmiş etikette 7,45 yazmasına rağmen Tüketici Hakları'na göre gördüğüm fiyattan alma hakkım varken normal fiyatından satın aldım. Üzerindeki etiketi de içeriye götürüp çıkardılar. İlgisiz mağaza müdürü daha önce de 1 buçuk ay Doğuş limonlu yeşil çayı getirtemedi ve sabah saatlerinde kasada yalnızca bir kişi var diğer herkes kahvaltıda biraz yürüyüp aşağıdaki Migros'a gidin derim. Bu mağaza devamlı hatalı etiketleme yapıyor ve ilgisiz bir müdürleri var bakkal dükkanına dönmüş.


Genel Müdürlüğü aradım ben de kalite birimine bağlanmaya çalıştım açan yok pazarlamaya bağlanmak istedim. Kalite birimine benim de bir şirketin pazarlama biriminde çalıştığımı ve iki bölüm arasındaki ayrımı bildiğimi bildirdiğim halde halen aradaki farkı anlatmaya çalıştı sonunda bağlandım ama yine bu birimde cevap vermedi. Migros'a yakışmıyor. Umarım bu yazılanları da görürler.

Yasemin Yasemin 1.227 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Migros Temsilcisi18 Ocak

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 4441044 nolu Migros Grubu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları