sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Migros Money Puanlarım Yüklenmedi. 15tl...

Gürbüz Gürbüz11 Kasım 2020 20:10

Merhaba, Çok uzun süredir Migros Marketi müşterisiyim. İki kez 75 TL lik alışveriş yapmam halinde 15TL Money puan hesabıma eklenecekti. (tarafıma gelen SMS de kampanya bilgileri bulunmaktadır) 26 Ekim tarihinde 6725**31 numaralı sipariş tutarı 85.23TL Ve 29 Ekim tarihinde 6754**83 numaralı sipariş tutarı 158.55TL Olmasına rağmen hesabıma 15 TL Money puan eklenmemiş ve mazeret olarak siparişimdeki bir kısım ödemeyi (11) Money puan ile yapmışım... Bana gelen SMS kampanya kuralında 75 TL harca yazıyordu ( Sigara, alkol ve para yükleme hariç). Bunan haricinde bir uyarı olmamasına rağmen... Kampanya kuralı: İki ayrı günde 75’er tl lik harcama yapılmasıdır. Eğer 11 TL Money puanı düşülmesini kabul etsek bile! Birinci alışverişte 74.23 TL ve ikinci alışverişte 158.55TL lik tutardır... Migros Sanal marketin bu hakkımı yok etmesini kesinlikli kabul etmiyorum. Rakam 15TL... Bu rakamı aldığımda, bunu bir yardım kurumuna bağışlayacağım... Ama Haksızlık yapmaya çalışan Migros Sanal markete bırakmayacağım. Bana gönderilen SMS de kampanya kuralı olarak yazılanları uyguladım. Şikayetvar.com dan sonra Tüketici Hakem Heyetine de elimdeki belgeler ile başvuruda bulunacağım.

  • - Görüntüleme
full-star empty-star empty-star empty-star empty-star
1/5

Cevaplar

Migros Logo Migros 5 gün önce

Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz.Tarafımıza ilettiğiniz konu hakkında bir yetkilimizin size geri dönüş yapabilmesi için bir telefon numaranızı bizimle paylaşmanızı rica ederiz. Vermiş olduğunuz iletişim bilgisinden tarafınıza ulaşılamamıştır. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş Kurumsal İletişim

Migros Logo Migros 08 Aralık 2020 19:58

Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 4441044 nolu Migros Grubu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler