14 Mayıs
#11971003

Migros Money Puan Yüklenmemesi!

Migros'tan alışveriş yaptığım fişin altında"14 Mart-10 Nisan tarihleri arasında 693 TL harca, mobil uygulamayı indir,59 Money kazan" yazıyordu (1 numaralı fiş) o tarihten itibaren 3 harcama daha yapıp hedefimi tamamladım. Migros mobil uygulamasını yaklaşık 2 sene önce cep telefonuma indirmiş olduğum için tekrar indiremedim. Zaten Migros'un "tam bana göre" ve "harca kazan hedefli" kampanyalarından defalarca Money kazanmış bulunuyorum, dolayısı ile bu durum bile mobil uygulamanın cebimde yüklü olduğunu kanıtlıyor. Ancak Migros, harcama hedefimi tamamladığım halde (4 numaralı fiş) mobil uygulamayı indirmediğim gerekçesi ile Money puanı yüklemedi. Fişte kişiye özel kampanya şeklinde tarafıma tanımlanan kampanyada üstüme düşeni yerine getirdiğim ve kampanyanın şartı olan mobil uygulama yılladır cep telefonumda yüklü olduğu halde, Money puanın yüklenmemesini üzüntü ile karşılıyorum. Migros'un acilen hatasını düzeltmesini bekliyorum.

Bülent Bülent 811 Okunma 1
Yorum Yap

Cevaplar

 • Bülent24 Mayıs

  Migros'a yakışıyor mu 59 TL Money puanın üstüne yatmak, Tüketici Hakem Heyetine başvurdum, bunu ar yaptım hakkımı illaki arayacağım ve alacağım ama siz bakalım benim gibi düzenli müşteriyi kaybettiğiniz için ne yapacaksınız? Gros market mi yok?

 • Bülent20 Mayıs

  O 533 813 29 60

 • Bülent18 Mayıs

  Migros firması yetkilisine. Size zaten bir şikayet talebi iletmiş bulunmaktayım yani telefon numaram şikayet talebimde ve bana tanımlı kartımdan zaten var. Bu konuda biraz duyarsız gibisiniz. 0533 381 89 80 iletişim numaram aramanızı bekliyorum

 • Migros Temsilcisi18 Mayıs

  Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz.Tarafımıza ilettiğiniz konu hakkında bir yetkilimizin size geri dönüş yapabilmesi için bir telefon numaranızı bizimle paylaşmanızı rica ederiz. Vermiş olduğunuz iletişim bilgisinden tarafınıza ulaşılamamıştır. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş Kurumsal İletişim

 • Migros Temsilcisi15 Mayıs

  Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 4441044 nolu Migros Grubu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları