Migros ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Medine'nin şikayet sonucundan memnuniyeti

         
  • profile
1 Destekçi

Migros Money Puan Ve Kampanya

979görüntüleme
Medine
Medine 06 Kasım 2020 16:56

Migros'tan iki farklı günde 95 TL lik alışveriş yapıldığında 19 Money kazandıran bir kampanya vardı. Karta kampanyayı tanımladım, 25 ve 31 ekimde alışverişleri tamamladım. İlk alışverişimde 2-3 Money puan varmış onu kullanmışım farkında bile değilim. Alışverişim 93.90 tutmuş ama sanal marketten baktığımda fiyat daha yüksekti ve ürün değişimi için arandığımda da herhangi bir uyarı almadım. 200 liradan fazla alışveriş yaptım ama 2-3 Money kullandım diye 19 TL bana yatırılmadı. Money puanı başka bir markadan kazanmıyoruz ve başka bir markada kullanamıyoruz. Üstelik süreside var. 1.10 TL nin arkasına düşen koskoca Migros markasıysa bende bu 19 TL'nin arkasına düşerim böyle bir aldatmaca görmedim!

Migros Logo
Migros08 Aralık 2020 18:15

Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 4441044 nolu Migros Grubu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş.

Medine
Medine4 hafta önce

Buraya verdiğiniz cevaptan sonra sırf şikayet var hesabıma yazdığım şikayetle ilgileniliyor densin diye arandım ve yardımcı olamıyoruz dendi Migros için komik bir uygulama oldu. 1,10 TL için 19 Money yatırılmadı.  

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler