sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Migros Money Kampanyası Puanını Yüklemiyor!

Mustafa Mustafa07 Ekim 10:54

01.10.2020 tarihinde 6002080526577429 numaralı Money kartımla, mobil uygulamadan "45 TL üzeri harcamaya 8 TL" kırtasiye Money kampanyası katılarak 49,50 TL tutarında 5 adet Faber Castell oyun hamuru alış verişi yaptım. Kazandığım 8 Money hesabıma yüklenmedi. Müşteri hizmetlerini aradığımda ise oyun hamurunun kırtasiye kategorisinde olmadığını belirttiler. Migroskop dergisinde de kırtasiye kategorisinde gösterilen oyun hamurları, tüm Migros’larda Kırtasiye ürünleri arasında kampanya görseli ile yer almaktadır. Diğer e-ticaret site kategorilerinde ve gross market reyonlarında da oyun hamuru kırtasiye ürünü olarak geçmektedir. Gerekli düzeltmenin yapılmasını talep ediyorum.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
  • 1Yorum
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

Migros Logo Migros 09 Ekim 14:24

Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 4441044 nolu Migros Grubu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Berna 17 Ekim 18:12  

    Her fatura sonunda kazandığım söylenen hak ettiğim moneyler hesabıma yüklenmiyor. Money kampanyası aldatmaca faturamı mail atıp hakkımı bile arayamıyorum mail adresi hata veriyor

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler