21 Nisan
#11873809

Migros Money Clup Kart Sorulmuyor!

Biraz önce Çorum merkezde bulunan AHL AVM içerisindeki şubenizden alışveriş yaptım. Familia tuvalet kağıdının altında 2 ayrı fiyat olduğunu gördüm 27 TL normal fiyat 17 TL ise Money Club kartlı yani indirimli fiyatı. 1 adet aldım alışverişimi tamamlayıp eve geldim ve fişi kontrol ettiğimde 27 TL alındığını indirim yapılmadığını fark ettim. Bu arada kasiyer arkadaş bana Money clup kartımı sormadığı için bende indirimli olarak aldığımı zannettim ama öyle olmadığı anladım. Normalde sorulması gerekmiyor mu. İade etmek için yarın şubenize gidip şikayetimi de ayrıca ileteceğim.

Soner Soner 3.716 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Soner'in Teşekkür Mesajı23 Nisan

    Mağaza yöneticisi arkadaş çok yardımcı oldu. Tüm mağduriyetimi Güler yüzlü bir şekilde gidermiştir. Ayrıca teşekkür ediyorum

  • Migros Temsilcisi21 Nisan

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 4441044 nolu Migros Grubu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları