20 Mayıs 2016

Migros Money Club Kartımdaki Moneylerim Başkası Tarafından Kullanılmış!

Kampanyaları takip edip kazandığım 42 money puanım 18.05.2016'da Bodrum Konacık şubesinde yapmış olduğum alışverişte sıfırlandığını gördüm. Hemen müşteri hizmetlerini aradım bana 14.05.2016'da İstanbul İdealtepe şubesinde kullanıldığını söylendi. Benim kart numaram 8943 olan karta bağlı 9153 numaralı olan ek kartın olduğu ve adıma 4 tane kartın gözüktüğü söylendi.


Benim tek bir kartım olduğunu söylediğim halde bunların akrabam olduğuna dair iddia da bile bulundu, müşteri hizmetlerindeki bayan laubali bi şekilde. Sonu 9153 olan kartla sanal marketten de alışveriş yapıldığını ve orada G**** Ö. adına kayıtlı olduğunu ama bunun nedense normal market alışverişinde gözükmediğini anlamış değilim hala ve o alışverişlerden kazanılmıştır moneyler belkide bile dedi bana alay eder gibi. Benim fişlerim hala duruyor. Sorunumun giderilip aylardır biriktirdiğim moneylerin geri yüklenmesini istiyorum.

Feyza 233 Okunma

Cevaplar

  • Migros Temsilcisi21 Mayıs 2016

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz.Tarafımıza ilettiğiniz konu hakkında bir yetkilimizin size geri dönüş yapabilmesi için bir telefon numaranızı bizimle paylaşmanızı rica ederiz. Vermiş olduğunuz iletişim bilgisinden tarafınıza ulaşılamamıştır. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş Kurumsal İletişim

  • Migros Temsilcisi20 Mayıs 2016

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 4441044 nolu Migros Grubu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön