sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Migros Money Club Kart Money Yatırmadı

Onur Onur29 Aralık 2018 21:57

"20 Aralık 2018 - 2 Ocak 2019 tarihleri arasında Migros, 5m Migros, Migros Jet mağazalarından veya Sanal Market'ten kayıtlı Money Club özellikli kartlar ile tek seferde 40 TL ve üzeri Cips ve Paketli Kuruyemiş alışverişine 10 Money hediye edilecektir" kampanyasına katıldım, fakat 10 Money im yatmadı katıldığım her kampanyada anında yatarken bunda neden yatmadığını anlamış değilim, düzeltilmesini istiyorum.

  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Onur 02 Ocak 2019 22:40

Tarafıma bir dandik kısa mesajla döndüler ve diyorlar ki ürünler kampanya kapsamında değilmişmiş. Öncelikle insana saygı duysun bu firma ve bir zahmet desin ki sen şunları aldın bak bu ürün kapsam dışı ama nerede günler geçti ancak dönüş bu. Bunu daha önce de de yaptılar üstelemedim bu sefer dile getirdim bu firma adam gibi bana bilgi vermezse hiçbir kampanyasına katılmayacak alışverişimi de olabildiğince minimuma indireceğim. Süslü çözüm süreci lafınız bir çözüm değil ne yazık ki.

Migros Logo Migros 30 Aralık 2018 18:04

Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 4441044 nolu Migros Grubu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler