06 Mayıs
#11931776

Migros Money Club Kart Money Paraları Hesabıma Yatırılmadı!

İzmir Altındağ Migros'tan 6 ve 16 Nisan tarihlerinde 8 kiloluk 2 tane Rinso matik çamaşır makinesi deterjanı ve 1'er adette Cif Ultra hız banyo ve mutfak aldım alışverişimi 50 TL'ye tamamladım. 50 TL'ye ve üzeri tamamlarsam 10 TL Money Bonus hesabıma yatacağı yazıyordu Migros kitapçığında. Kitapçıkta 5818'e Money yazıp göndererek veya Migros mobil uygulamasından kaydımızı yaptırabileceğimiz yazıyordu Migros kitapçığını dikkatlice inceledim. Bende 5818'e Money yazıp 6 Nisan tarihinde ürünü almadan önce yazıp gönderdim ve karşı taraftan çamaşır deterjanı kampanyasına kaydınız yapılmıştır yazılı mesaj geldi. Mesaj ve fişlerim hala bende duruyor.


Fakat bana 20 TL Money yatırılmadı. Money Club hattını aradım oradaki görevli bayan yardımcı olamayacağını söyledi. Money puanlarım yatırılmadı. Ayrıca 30 Nisan tarihinde pirinç almıştım fişte 20 TL ve üzeri pirinç bakliyat ve bulgur alımına 1 Mayıs tarihine kadar 3 Money yazıyordu. Bende 2 paket pirinç aldım, kasiyere kampanyadan yararlanmak istediğimi söyledim. 31 litre 70 kuruş tuttu. Fakat 3 Money hesabıma yatmamış!

Yasin Yasin 5.245 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Migros Temsilcisi09 Mayıs

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 4441044 nolu Migros Grubu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları