Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Migros Mobil Giriş Hatası

profile
22 Ekim 2022
59

Migros mobil uygulamasına giriş yaparken tüm bilgilerimi girmeme rağmen sürekli "bir hata ile karşılaşıldı, lütfen tekrar deneyiniz" diyor. Bilgilerim tam olmasına rağmen en az 10 defa denemişimdir, uygulamayı silip tekrar kurdum ama halen düzelmedi lütfen ilgilenmenizi rica ederim.

Migros Mobil Giriş Hatası
Migros Logo
23 Ekim 2022 15:20

Benzer Şikayetler

Migros Eksik Ürün Teslimat

profile
4 gün önce
215

Dün siparişimi eksik teslim ettiler. Müşteri hizmetlerini arayıp bilgi paylaştım, kısa bir süre sonra eksik olan malzemelerin bir kısmı daha teslim edildi. Yeniden müşteri hizmetlerini aradım, hala eksik olan ürünlerin olduğunu bildirdim. Aksiyon alınmadı, akşamına tekrar aradım. Yine bir şey olmadı...

Migros Adres Bilgi Girişi

profile
5 gün önce
185

Merhaba, Adres güncelleme girişimde sürekli hata alıyorum. Defalarca denedim ancak ilerlemiyorum. Konumda sokak ismi görünmüyor. Adres başlığı bilgisine ne yazılmalı? Hata bu yüzden olabilir mi? Sipariş vermek istiyorum. Mağduriyetimin acilen önlenmesi rica ediyorum.

Migros Sanal Market Sipariş Hatası Düzeltilmemesi

profile
1 hafta önce
199

13 Eylül günü Migros sanal market üzerinden verdiğim 313545050 numaralı siparişteki 1 ürün hatalı gönderildi. Her gün müşteri hizmetleriyle görüşmeme rağmen problem çözülemedi. 1 ürünün değişimi bu kadar zor olmamalı. İlgili mağaza sorumlusundan şikayetçiyim.

1

Migros Personel Yaklaşımı, Kurumsal Olmayan Davranış Biçimi

profile
2 hafta önce
250

10.09.2023 Migros Kocaeli Alyans Mutlukent şubenizde müşteri memnuniyetsizliğini üst seviyede yaşayarak oldukça gergin bir gün geçirmeme neden olduğunuzu belirterek şikayet mesajıma başlamak istiyorum. Belirtmiş olduğum mağazada ödeme adımında Chippin üzerinden ödeme kredi kartımdan tahsil edilmiş o...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Migros Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 1 sa
Benzer Şikayet Yaz