17 Mayıs
#11987430

Migros Mil Dönüştürme Uygulaması Fiyaskosu!

Sadık bir müşteri olarak alışveriş yaparak kazandığımız toplam 423 Money puanımızı mile dönüştürerek Miles&Smiles mil puana dönüştürmek istedim 24 Nisan 2019 tarihinde 3 Money olarak dönüştürdüm hemen tak diye 60 mil hesabımıza geldi fakat akabinde 220 Money denedim moneylerimi aldılar hesaptan düştüler fakat mile çevrilmedi.


Bunun üzerine 24 Nisan'dan itibaren hemen hemen her gün aramama rağmen bir sonuç alamadım hep hızlandırıcı işlem yapılıyor hatta yeni kayıt açılarak maalesef öteleniyor tam 1 ay sonucun da yasal haklarıma başvuracağımı bilmenizi isterim ve Tüketici Hakları da buna dahildir. Ya kardeşim tamam sorun varsa beni mağdur etme dönüşmese de iade et bari Money puanımı resmen ne desek hangi kelimeyi kullansam ben utanıyorum kendime yakıştıramıyorum. Bu arada ellerine görsel işlemleri de yolladım WhatsApp hattıyla da temas kurdum hiçbir sonuç yok.

Cenk Cenk 587 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Cenk28 Mayıs

  Hala itomatik cevap yazıyorlar mükemmeller gerçekten tam bir profosyonellik

 • Migros Temsilcisi27 Mayıs

  Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz.Tarafımıza ilettiğiniz konu hakkında bir yetkilimizin size geri dönüş yapabilmesi için bir telefon numaranızı bizimle paylaşmanızı rica ederiz. Vermiş olduğunuz iletişim bilgisinden tarafınıza ulaşılamamıştır. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş Kurumsal İletişim

 • Cenk22 Mayıs

  İnanılır gibi değil bırakın çözümlemeyi Money iadesi bile yapmıyorlar

 • Cenk18 Mayıs

  Ben teşekkür ederim sağ olun ama 24 nisandan beri sanırım otomatik mesaj olarak çağrı merkezi dakinarkadaşlarda aynı cevabı veriyor bekliyorum

 • Migros Temsilcisi17 Mayıs

  Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 4441044 nolu Migros Grubu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları