27 Mart
Yorum Yap
#10279457

Migros Marka Petibör Bisküvide Yanık Lekeler Vardı!

Migros adına üretilen petibör bisküvi paketindeki bisküvilerden bir tanesinin arka kısmında siyah lekeler var! Sanki pişerken yanmış gibi! Üretici firmanın ürünleri paketlerken ürün kontrolünü daha dikkatli yapması gerekir! Sonuçta ülke geneline yayılmış büyük bir markayı temsil ediyor! Sorunlu ürünü kağıt peçeteye sararak saklıyorum. Ayrıca fotoğrafladım. Tüketicilerin ürün paketlerini açıp tüketirken kontrol etmelerini tavsiye ederim.

Yusuf 435 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf'un Teşekkür Mesajı31 Mart

    Migros İzmir Bornova Evka-4 müdürü sn. Ahmet bey beni arayarak bilgilendirdi. Daha sonra mağazaya davet ederek ürün değişimi yaptı. Sorunlu ürünü incelenmek üzere laboratuvara göndereceğini ve sonucu bana ileteceğini söyledi. Bu ilgili davranışından dolayı kendisine ve Migros ailesine teşekkür ederim.

  • Migros Temsilcisi30 Mart

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz.Tarafımıza ilettiğiniz konu hakkında bir yetkilimizin size geri dönüş yapabilmesi için bir telefon numaranızı bizimle paylaşmanızı rica ederiz. Vermiş olduğunuz iletişim bilgisinden tarafınıza ulaşılamamıştır. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş Kurumsal İletişim

  • Migros Temsilcisi27 Mart

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 4441044 nolu Migros Grubu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler