06 Eylül 2017
Yorum Yap
#9351975

Migros Kurbanlık Et Fiyaskosu

Migros'tur dedik güvendik ve büyükbaş kurbanlığa girdik. Eşim ve ben alamıyoruz belki ama başka şehirden gelen annem bu sabah kutuyu açınca sırf yağ ve sinir olduğunu, et namına bir şey olmadığını söyledi. Burada olup kutuyu açmış alsa bu halde asla teslim almayacağını belirtti. Düşünün ki fakire fukaraya dağıtacak et çıkartamamış yılların tecrübe abidesi kadın. Bakalım Migros bu duruma nasıl bir yaklaşım gösterecek ve mağduriyetimizi nasıl giderecek bir çözüm bulacak?

Murat 38.937 Okunma

Cevaplar

 • Murat'ın Teşekkür Mesajı14 Eylül 2017

  Biraz uğraştırdı ama Migros bizi yanıltmadı; doğru seçimi yapmışız. Teşekkür ederiz.

 • Murat10 Eylül 2017

  Migros'un kurbanlık büyükbaş Eti diye yolladığı yağ, sinir ve kas yumağı günlerdir o kadar uğraşmama rağmen değişim yapılmadı. 2 kilo et 2 kilo kuşbaşı yollayıp dalga geçer çocuk kandırır gibi seçenek sunuyorlar. Verdiğim 1300 TL haram olsun. Günlerce değişim için bekletip kokuşturduğunuz bu yağ, kas, sinir yumağı resim de Migros'un ayıbı olarak burada kalsın.

 • Murat07 Eylül 2017

  Sanahtan beri telefonla kpnuşmaktan kulağın ağrıdı. Bir de arayan taraf hep benim. Peşine düşmekten gına geldi. İnsan bir geri bildirimde bulunur. Merkez arıyor 2 kilo et 2 kilo kuşbaşı vermekten bahsediyor. Atalar şubesini arıyorum. Müdür yok, gelince ararız diyor. Aran soran yok. Geri arıyorum yine müdür yok gelince ararız diyorlar. Basit bir işi çözemediniz. Değişim talep ediyorum diyorum ilgilenen yok. Bizdeki -sözde- etler (sırf kas, sinir, yağ) çürüsün de değişim yapmamak için bahane olsun diye mi bekliyorsunuz? Ürününüzün arkasında durmuyorsunuz. Sorunum zerre çözülmüş değil. Lanet edip geçelim mi bunu mu istiyorsunuz? Az önce her daim gittiğim Migros'a gitmedim alışverişe. Bu sorun en geç 08.09.2017 Cuma akşam 20.00'a kadar çözülmezse bir daha da Migros'a adım bile atmam.

 • Migros Temsilcisi06 Eylül 2017

  Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 4441044 nolu Migros Grubu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları