31 Temmuz
#12361522

Migros Kokmuş Et Satıyor

30 Temmuz 2019 tarihinde, Migros'un Ankara, Ümitköy Galleria AVM içerisindeki kasap reyonundan 1 kg kuzu pirzola ve hazır paket içerisindeki mangal köftelerinden 2 paket aldım. Ürünleri +4°c dolaba koydum ve ertesi gün, 24 saat geçmeden mangalda pişirmek için bir açtım ki, sürpriz... Paketli ürünler kullanma tarihi 03 Ağustos 2019 olmasına resmen çürümüş ve kokmuş aynı şekilde pirzola da resmen çürümeye başlamış ve kötü şekilde kokuyor.


Bu pahalılık ve krizde ayda yılda bir çocuklarınıza pirzola yedirmek, şöyle bir keyif yapmak istiyorsunuz ve sonunda kendinize kızıyorsunuz. Gidip adam akıllı işi, uzmanlığı kasaplık olan mahallenin kasabından neden almazsın da gider altın kıymetindeki pirzolayı Migros'tan alırsın.


Bu olay ilk değil, daha önce de başımıza geldi. Migros et tesislerinde kar yükseltmek için, sağlık ve lezzet açısından uygun etleri değil, en yüksek kar bırakan etleri ve hayvanları işledikleri dedikodusunu resmen artık yaşadık, test ettik. Migros'un et ve et ürünleri hizmetlerinden aşırı derecede şikayetçiyim.

Oben Oben 2.362 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Migros Temsilcisi01 Ağustos

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 4441044 nolu Migros Grubu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler