31 Ekim 2016 #6816514

Migros Kasiyerin Saygısızlığına Bak!

29 Ekim saat 17:50 suları Yenibosna Koçtaş'taki Migros'un en son kasadan bir öncekine sıraya girdik. Eşim önden aldığımız ürünleri bant'a koyuyordu bende alışveriş arabasına oturttuğum oğlumla ilgileniyordum. Tam ürünler bitti biz oğlumla hareket etmeye başladık ki arkamdan biri gelip oğlumunda olduğu arabayı hızla iterek "ilerleyin biraz" tarzında bir şey söyledi.


Ben dengesiz bir müşteri sandım ki bi baktım son kasanın kasiyeri! Onca söylenmeme rağmen dönüp bir özür dilemedi bile. Çalışanınız bir müşterinin alışveriş arabasını nasıl ve ne hakla böyle iter hem de içinde çocuk oturuyorken! Hadi yaptın bir saygısızlık bari dön özür dile. Bu nasıl iştir! Yaka kartında D*** T**** yazıyordu. Açın kamera kayıtlarınızı inceleyin çalışanınızın saygısızlığını!

Öznur 934 Okunma

Cevaplar

  • Migros Temsilcisi31 Ekim 2016

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 4441044 nolu Migros Grubu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön