Migros  ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Migros Kasabının İş Yapma Hevesinin Olmaması!

1.706görüntüleme
Sedat
Sedat 08 Kasım 2020 23:36

Bugün (08/112020) Sultanbeyli 5M Migros'tan alışveriş yaptım. Bir de bütün tavuk aldım. Bir personele tavuğu doğrattırabilir miyim diye önce sordum. Ödemesi yapıldıktan sonra doğranabileceğini söyledi. Kasada yaptığım alışverişlerin parasını öderken bir de kasiyere aynı soruyu sordum. O da olur yanıtını verdikten sonra kasaba yöneldim. Şu tavuğu doğrayabilir misiniz dedim. Dik bir bakış attı, ödemesi yapıldı dedim. Pandemi döneminde tavuk doğramıyoruz dedi. İçeriye sordum doğradıklarını söylediler. Onun için buraya geldim dedim. Doğramıyoruz diye ısrar etti. Ama bu sefer doğrayayım bari gibi konuştu. Elimi atıp tavuğu aldım, poşetime koyup çıktım ve bildireceğimi söyledim. Alışveriş Saati 20.55 Adres: Atlaspark AVM İstanbul Abdurrahman Gazi Mah. Fatih Bulvarı No: 67 Tel: 0850 310 28 52 Kasiyer 027 m... 199...

1. Bunu yazmamdaki sebep kasap olan personelin kendi işini yapmaması ve pandemiyi bahane etmesi (kesinlikle yoğunluk yoktu, reyon bomboştu.) 2. Daha önce -Pandemi öncesi- parası ödenmemiş tavuk vs. Şeyleri doğramayacağını söylüyordu, ödemesi yapıldığı halde bahane üretiyordu. 3. Kesinlikle kendi işinin sınırları içinde kendisinden bir şey istendi. Pandemi döneminde doğrama yapmayan bu kasap reyonda bulunan ciğer, yürek, et, dil vs. Ürünleri doğramadan mı veriyor insanlara? 4. Zaten benim zamanım olsa kendim bu işi yaparım. 5. Kimse lütuf beklemiyoruz, herkes işini düzgün yapsa yeterli, sabahtan akşama kadar orada çalışıyor, yoruluyor bunu biliyoruz. Ama oradan alışveriş yapan insanlar da aynı durumda. Bunları bir düşünün, personelinize bazı konularda uyarı yapmalısınız. 7. Fişi saklıyorum, Money kartımda her şey kayıtlı ayrıca.

Migros Logo
Migros09 Kasım 2020 13:54

Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 4441044 nolu Migros Grubu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler