19 Ekim 2016 #6726511

Migros İptal Edilen Siparişin Geri Ödemesini Yapmıyor!

14**96 no.lu sanal market siparişimdeki eksik ürünlerden dolayı 91,27 TL'lik oluşan siparişin iptal/iadesini yaptım. Gelip kapıdan ürünler alındı ve iadenin 2-3 iş günü içinde yapılacağı söylendi. Fakat aradan 6 gün geçmesine rağmen iade kredi kartıma yapılmadı. Bu 1. İlgili siparişte kullandığım garanti cep şube 20 TL indirim çeki tekrar aktif edilmedi ve bu kampanyadan bir daha yararlanamadım. Bu konuyla ilgili görüştüğümde kartıma 20 TL indirim tanımlandığı söylendi, fakat o da yalan çıktı. Kartıma herhangi bir indirim tanımlanması söz konusu değil. Bu 2.


Migros'un uygulaması ve sanal market üzerinde oluşturduğum şikayet kaydına cevap verilmiyor. Müşteri mağdur edildiği gibi ayrıca iletişime de geçilmiyor bu 3.

Berkehan 274 Okunma

Cevaplar

  • Migros Temsilcisi19 Ekim 2016

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 4441044 nolu Migros Grubu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön