sta-4-hoverİyi Çözüm

Migros İade Ürünün Para İadesi Yapılmadı!

Ahmet Ahmet28 Mayıs 15:04

27/05/2020 tarihinde Migros Metrocity mağazasından alışveriş yaptım mağaza ortasında duran frico dilimli peynir standında 1 alana 1 bedava yazısı vardı bende 1 tane ücretli 1 tane ücretsiz olduğunu düşünerek 2 adet aldım kasaya ödeme yaptığımda fişin kabarık olduğunu fark edip kontrol ettim. 2 adet peynir ücreti alınmış itiraz ettiğimde hemen bir görevli söz konusu stantta gidip indirimli yazısını kaldırdı ve para iadesi işlemi yapıldı, aradan 2 gün geçmesine rağmen ücret hesaba geçmedi mağazayı defalarca aradığımda nihayet bir isminin b** m*** olduğunu öğrendiğim bir yetkili ile görüştüm ve bana geri ödeme işleminin Pazartesi gününden önce olamayacağını söyledi.

 Paramız 5 gün Migros kasasında haksız yere duruyor ve iade sebebini müşterinin vazgeçmesi olarak yazıyorlar, iade belgesine aslında tamamen kendi hataları olan olayda bir de anında ödediğiniz tutar size gecikmeli olarak ödenecek.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

Migros Logo Migros 3 hafta önce

Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz.Tarafımıza ilettiğiniz konu hakkında bir yetkilimizin size geri dönüş yapabilmesi için bir telefon numaranızı bizimle paylaşmanızı rica ederiz. Vermiş olduğunuz iletişim bilgisinden tarafınıza ulaşılamamıştır. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş Kurumsal İletişim

profile-icon Ahmet 28 Mayıs 17:16

Neyin çözüm süreci anlayamadım! Firmanızın hatası sonucu ürün iadesi yaptım ama siz iade ettiğim ürünün parasını iade edemiyorsunuz paramın sadesini istiyorum.

Migros Logo Migros 28 Mayıs 16:19

Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 4441044 nolu Migros Grubu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler