sta-3-hoverOrtalama Çözüm

Migros İade Konusundaki İlgisizlik

Gürkan Gürkan28 Mayıs 16:16

Karantina günlerinde malum sanal marketleri çok kullanır olduk. Migros üzerinden verdiğim bir siparişte, siparişimdeki balık ürünün soğuk zincirden koparılarak taşındığını (10:20'de ürünün fişi kesilmiş, ürün bana 13:25'de geldi) üründeki kokudan dolayı anladım. Ayrıca özensiz paketleme ve farklı ürünlerle bir araya konulmasından dolayı balık sulanmış ve diğer ürünler üzerine akmıştı. Çağrı merkezini arayarak durumu ilettim ve iade talep ettim. Ancak üzerinden geçen 6 gün içerisinde bana ne geri dönen oldu, ne de para iadesi yapan. Düzenli olarak çağrı merkezini arayarak durumu dile getiriyorum ancak şube sizi arayacak diyerek oyalanıyorum. Ankara Çayyolu Migros mağazası beni ne zaman arayacak? Ürünleri ne zaman iade almaya gelecek? Peki benim paramı peşin alan Migros, defalarca aramama rağmen para iademi neden halen yapmıyor. Şubeyi beklemek zorunda mıyım? Sonuçta durum ortada kanıtları ile size bildirmişim, ürün bana geldikten 1 dakika sonra iade kaydımı açmışım. İş yükünüz artmış olabilir ancak bu kaliteden ödün vermenizi gerektirmez.

Cevaplar

profile-icon Gürkan 29 Mayıs 13:40

Otomatik olarak geri dönüş yapıyor olmanız benim için bir anlam ifade etmiyor. Bu konuda çağrı merkezinizi her gün 3-4 kez arayarak bilgi veriyor ve paramın iadesini talep ediyorum ancak herhangi bir aksiyon almadığınız apaçık ortada. Hala mağazanızın beni aramasını mı bekleyim? Siz paramı geri iade edin, ben sizi beklemeyeyim, siz kendi kendinizi bekleyin, ister gelin ister gelmeyin sonrada...

Migros Logo Migros 28 Mayıs 16:22

Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 4441044 nolu Migros Grubu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler