27 Mayıs
#12036421

Migros İade Almadı!

Bugün Migros Forum Bornova mağazasından öğlen sularında kız kardeşim için almış olduğum mayoyu, akşam üzeri yazılı mayo giymeyeceğini söylemesi üzerine Forum Bornova mağazasına geri götürdüm. Ürünün koruma bandı, etiketi üzerinde ve üzerlerinde kesinlikle deformasyon olmamasına, ne etikette ne koruma bandında bir kırışıklık dahi olmamasına rağmen ürünü kesinlikle geri alamayacaklarını ya da değiştiremeyeceklerini söylediler. Mayo bu yahu poposunda sallanan etiketiyle giyilmiş olması mümkün mü? Ürün koruma bandı kırıştırılmadan denenmiş olması mümkün mü? Değişim ya da iade prosedürü uygulamayacaklarına dair bir yazı istedim çünkü mayo-giyim reyonlarının herhangi bir yerinde iade ve değişimin yapılmayacağına dair bir yazı yoktu ki bunu çalışanlarla paylaştığımda mağaza müdürü olduğunu söyleyen F****B**** deskin altından A4 e yazılmış bir kağıt çıkarıp "burada yazıyor bunun fotoğrafını çekin" dedi. Tartışmamızdan sonra almış olduğum video kaydıyla da reyonlarda böyle bir uyarı bulunmadığını sunabilirim, kaldı ki soyunma kabinleri olmadığı için bırakın hediye almayı kendisi için alışveriş yapan herhangi bir müşteri ürün değişimi yapabileceğini düşünecektir. Bir uyarı yazısı yok, kasada uyarı yok, mağazada ilgilenen çözüm odaklı personel yok, bunu yapamayacağınıza dair bir yazı rica ediyorum dediğimde bir yetkili yok, "haksızlık yapıyorsunuz bu doğru değil" dediğimde yüzüme gülmekten çekinmeyen 1 kadın güvenlik görevlisi, 2 kadın danışma elemanı ve mağaza müdürü var. Herhangi bir durumda böyle kötü hissettiğimi hatırlamıyorum. Olumlu yanıt alana dek hakkımı tüm mercilerde arayacağım. Çünkü bu artık iade alınmayan ürün olayı değil çünkü.

Hasibe Hasibe 903 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Hasibe25 Haziran

  Hala sizlerden bir geri dönüş bekliyorum. Yardımcı olacağız ya da hayır hiçbir şey yapmayacağız gibi!

 • Hasibe15 Haziran

  Bir cevap alabilecek miyim konuyla ilgili?

 • Hasibe11 Haziran

  Hala çözüm bekliyorum!

 • Hasibe03 Haziran

  532 546 12 65

 • Migros Temsilcisi03 Haziran

  Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz.Tarafımıza ilettiğiniz konu hakkında bir yetkilimizin size geri dönüş yapabilmesi için bir telefon numaranızı bizimle paylaşmanızı rica ederiz. Vermiş olduğunuz iletişim bilgisinden tarafınıza ulaşılamamıştır. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş Kurumsal İletişim

 • Hasibe29 Mayıs

  Sürecin bir an önce çözümlenmesini ve iade talebimin kabulünü bekliyorum.

 • Migros Temsilcisi28 Mayıs

  Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 4441044 nolu Migros Grubu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları