30 Mayıs 2014

Migros Hatalı Barkod Basmış

Migros'ta kitap desteği bakıyordum. Barkodda kitap desteği seti yazıyordu. Bildiğimiz gibi set denilen şey tek parçadan oluşmaz yani en az iki parça olmalıdır. Baktığım kitap destekleri birbirini tamamlayan iki parçaydı ( trenin ön ve arka kısmı). Barkodda set yazdığı için görevliye bunların beraber satılıp satılmadığını sordum fakat bana ısrarla o barkodun sadece bir tek parçaya ait olduğunu söyledi.


Sorunuma çözüm bulunamadığı için mağazanın müşteri temsilcisiyle konuştum. O da ısrarla bir yanlışlık olmadığını ve birşey yapamayacağını söyledi ve sorularıma cevap vermemekte inat etti. Bir müşteri olarak sorunumu oradaki yetkililerle çözemediğimden konuyla daha ilgili biriyle konuşmak istiyorum.

İrem 478 Okunma

Cevaplar

  • Migros Temsilcisi13 Şubat 2016

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. Şikayetvar sitesine üyeliğimiz 2016 yılı itibari ile başlamıştır. Bu tarihten önce Şikayetvar sitesine iletmiş olduğunuz konu çözümlenmemiş ise bizimle aşağıdaki kanallarımızdan iletişime geçmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, www.migroskurumsal.com.tr 4441044 Migros Müşteri Hizmetleri Hattı Migros Ticaret A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön