31 Ağustos
#12524810

Migros Güvenlik Görevlisinin Davranışı!

25.08.2019 tarihinde İstanbul karayolları Avrupa konutlarındaki Migros mağazasına eşimle beraber alışverişe gittik ama her reyonda güvenlik personelini peşimde görmekten o kadar çok rahatsız oldum ki sonuçta gittiğimiz mağaza büyük bir mağaza ve içinde her şeyi barındıran hemen hemen gezerken sürekli karşımda veya arkamda güvenlik personelini görmek çok rahatsız ediciydi resmen hırsız muamelesi gördük. Kasaya geldiğimizde kasiyerlik o kadar ağırdı ki gene güvenlik görevlisi orada da arkamızdaydı bir daha o mağazaya gitmeyi düşünmüyorum.

Pircivan Pircivan 4.598 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Migros Temsilcisi03 Eylül

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz.Tarafımıza ilettiğiniz konu hakkında bir yetkilimizin size geri dönüş yapabilmesi için bir telefon numaranızı bizimle paylaşmanızı rica ederiz. Vermiş olduğunuz iletişim bilgisinden tarafınıza ulaşılamamıştır. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş Kurumsal İletişim

  • Migros Temsilcisi31 Ağustos

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 4441044 nolu Migros Grubu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları