15 Mart 2018
#10239476

Migros Gurme Döner Son Kullanma Tarihi Geçmeden Bozulmuştu Kokuyordu

Migros Tansaş aldığım gurme et döner son kullanma tarihi geçmeden bozulmuştu kokuyordu. Migros'a hiç yakışmadı bu durum. Neredeyse bütün alışverişimi buradan yapıyorken şu an bu durumdan dolayı tercihlerimi değiştirmek zorunda kalacağım çünkü değişim için Migros'a götürdüm ki Money Club kartta gözüküyordu fişi yok diye farklı bir mağazadan değiştiremedim ve aldığım iki tane et döner çöpe gitti. Çalıştığınız firmaları sorgulayın. Ya tarihlerini düzgün yazsınlar ya da siz bu ürünleri sakladığını alanların soğukluğunu düzenleyin paramızı çöpe atmak için alışveriş yapmıyoruz.

Nuray Nuray 1.914 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Nuray'ın Teşekkür Mesajı22 Mart 2018

    Migros merkezden şikayetin yayınlandığı gün arandım ardından hangi mağazada bu olayın yaşandığı soruldu söyledim yaklaşık 2saat içerisinde alışveriş yaptığım mağazadan arandım. Durumu telafi etmek istediklerini söylediler ve mağazaya gittiğimde gerçekten de yardımcı oldular. Teşekkürler.

  • Migros Temsilcisi16 Mart 2018

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 4441044 nolu Migros Grubu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları