08 Kasım
#12926863

Migros Granit Tava!

Resmen orijinal olmayan ürün satıyorlar granit tava adında granit efektli tava satıyorlar sonra da özür dileriz efendim değiştire biliriz yalanlarına başvuruyorlar değiştirmek mi istiyorsunuz o zaman şimdiye kadar ne kadar insan bu şekilde alışveriş yaptıysa değiştirin. Bana konu ile hiç alakası olmayan mağazadan bir eleman dönüş yapmasın reyon görevlisi beni arıyor bu kadar resmiyetsiz bir firma olmaz. Özür dilemek hatanın telafisi ile olur beni paramı bana vererek bağış yapıyorlar sanki mülk bağışlıyorlar gibi havaya giriyorlar sadece benim paramı bana verseniz vermeseniz ne siz yapmasanız zaten o para benim cebimde kalacaktı. Bu şeye benziyor sizin mağazanızdan bir şey çalıp sonra polis yakalayınca özür dileyip ürünü geri verince mesele çözülüyor mu? Bu özür ve benim paramı bana geri verince düzelmiyor.

Alp Alp 514 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Migros Temsilcisi4 g

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz.Tarafımıza ilettiğiniz konu hakkında bir yetkilimizin size geri dönüş yapabilmesi için bir telefon numaranızı bizimle paylaşmanızı rica ederiz. Vermiş olduğunuz iletişim bilgisinden tarafınıza ulaşılamamıştır. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş Kurumsal İletişim

  • Migros Temsilcisi08 Kasım

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 4441044 nolu Migros Grubu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler