26 Ekim 2016 #6783019

Migros Gibi Bir Market Müşterilerine Müşterilerinin İstediği Eti Satmayı Ret Ediyor!

Bugün Urla-Altıntaş Mah. Migros'a gittim, genelde de oradan alışveriş yaparım. Kırmızı et reyonunda çalışan işçiden bana üç parça birbirine eşit büyüklükte bonfile vermesini istedim özel bir yemek yapmak için. Orada çalışan şahıs bana önce ''size dinlenmiş et vereyim'' deyip bozulmaya yüz tutmuş bir eti satmaya çalıştı, çünkü et dinlendirme profesyonel bir iştir ve o dolaplarda bekletilen etler aslında dinlendirilmiş değildir, o işin özel dolabı vardır.


Ben kendisine ''onu istemediğimi daha taze olan parçadan istediğimi'' belirttim. Sonra bana o parçadan veremeyeceğini, verse bile sadece bonfilenin uçlarındaki benim yapacağım yemeğe uygun olmayan parçaları satmaya çalıştı. O parçaları istemediğimi söyledim. Bana o halde et vermeyeceğini söyledi. Migros gibi, ayda birkaç bin liralık alış veriş yaptığım bir mağazada sanki babasının kasabı gibi profesyonellikten uzak çalışan şahısları kınıyorum.

Türker 973 Okunma

Cevaplar

  • Türker'in Teşekkür Mesajı26 Ekim 2016

    Urla-Altıntaş Mah. Migros yöneticisi Teoman Bey'e konuyla ilgilendiği için ve bir daha böyle bir problem yaşamayacağımız sözünü verdiği için teşekkür ederim.

  • Migros Temsilcisi26 Ekim 2016

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 4441044 nolu Migros Grubu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön