Toplam çözüm sayısı
..
Migros ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Nurcan'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 1

Migros Getirilmeyen Pos Cihazı Ve Eksik Ürün

2.204görüntüleme
Nurcan
Nurcan 14 Ocak 22:25
Migros Getirilmeyen Pos Cihazı Ve Eksik Ürün

13 Ocak da teslimini aldığım siparişler için fotoğraftaki satış fişinde de görüleceği gibi kapıda sanal ödeme seçeneğini seçtim. Ürünleri akşam 19 civarında teslim için getirdiler. Kredi kartını uzattım ödeme için pos cihazlarının olmadığını söylediler. Yarın da ödeme yapabilirsiniz dediler. Fakat tekrar getirtmemek için nakit olarak ödeme yaptım. Sipariş verirken ödeme seçeneğini teslim aşamasında değiştirmeyin diye uyarı olduğu halde siz bu kurala uymadınız. Aksilik devam etti ürünün birisi yok. Aradım eksik gelen ürünün mağaza da kaldığını, yarın teslim edeceklerini söylediler aynı şekilde akşam teslimat istedim. Saat 15 de arıyorlar e zile basıyoruz kimse açmıyor ürününüzü getirdik!. İnsanların isteklerini göz ardı edip kendi bildiklerinizi okumaktan başka bir şey değildir bu yapılanlar. Ne kadar iyi niyetli olmaya çalıştımsa da olmuyor size yakışmıyor Migros sanal market...

Migros Logo
Migros15 Ocak 12:09

Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 4441044 nolu Migros Grubu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş.

2 Yorum

Nurcan
Nurcan17 Ocak 00:03
 

3 gündür tarafınızca aranıp ürünü teslim edeceğiz deyip benden teslim saati isteyen genel müşteri hizmetlerini de arattırıp gün içinde teslim edeceğiz dedirttiren Ankara Eryaman mağazası sorumlusu ; ben göndermediğiniz ürünü istemiyorum. Sizin olsun.

Nurcan
Nurcan17 Ocak 00:07
 

Ürünü istemiyorum deyince iade olarak algılamayın. Parasını da istemiyorum. Parası da üründe Eryaman mağazasının olsun. Kimse sizin oyuncağınız değil.

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler