18 Eylül 2014

Migros Garanti Skandalı

Geçtiğimiz ay ortalarında Adana Migros Optimum 5M mağazasından aldığım Teknoexper garantisi altındaki Sony Experia Z2 telefonumun, 15 gün gibi kısa bir süre içerisinde arızalanması sonucu yine Migros aracılığı ile Teknoexper denen firmaya servis için gönderildi.


Aynı hafta içinde kullanıcı hatasından kaynaklı olduğu ve içine su girdiği iddiasıyla telefon iade edildi. Kullandığım süre zarfında suyla hiç temas etmemesine rağmen bu bahaneyle tamir edilmemesi, ki bana göre sırf garanti kapsamına alınmaması için telefonu açılmadan direk geri yollandı, tamir edilmesi kapsamında tekrar faturalandırılacağı belirtildi. Tüm tüketici haklarımı kullanarak hem Migros hem Teknoexper şikayetçi olacağım.

Toygar 1.401 Okunma

Cevaplar

  • Migros Temsilcisi13 Şubat 2016

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. Şikayetvar sitesine üyeliğimiz 2016 yılı itibari ile başlamıştır. Bu tarihten önce Şikayetvar sitesine iletmiş olduğunuz konu çözümlenmemiş ise bizimle aşağıdaki kanallarımızdan iletişime geçmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, www.migroskurumsal.com.tr 4441044 Migros Müşteri Hizmetleri Hattı Migros Ticaret A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön