17 Mayıs 2014

Migros Fiyatta Yanıltıyor

Migros firmasını club cart üyeliği ile uzun zamandır kullanan sadık bir müşterisiyim. Yakın çevredeki marketler aşağı yukarı %10 ucuz olmalarına rağmen müşteri memnuniyeti, güvenilir olması, ucuz fiyat oyunları yapmaması nedeni ile Migros'u dediğim gibi biraz pahalı olmasına rağmen seviyordum.


Taki bu hafta başımdan geçen olaya kadar. Migros'a olan güvenim tamamen sarsıldı. Fotoğrafta ne demek istediğimi göreceksiniz. İndirim adı altında aslında indirim yapılmadığı sarı renk etiket kullanarak sanki indirim varmış etkisi oluşturacağı aklıma bile gelmezdi. Şimdiye kadar bu şekilde saf yerine konup kandırıldığım için Migros'u kınıyorum. Çeşidi az ama 3 harfli malum market artık tek seçeneğim.

Ferhat 537 Okunma

Cevaplar

 • Ferhat09 Ekim 2016

  Firmanın yaklaşımı çok enteresan, 3072700 nolu şikayete de 2015 yılına ait ama cevabı 2016 da verip biz 2016 da anlaşma yaptık demişler. Ya Migros olmadı bu ya. Delilleri ortaya resimlerle konmuş, itiraz edilemeyecek şikayetlere özür dileneceğine, bekleyelim yıllar geçsin sonra da yeni anlaşma yaptık deyip kapatıp geçelim fikrini hangi kademedeki yetkiliniz verdi çok merak ediyorum. Bari olayı şubeye paslayıp markayı korusaydınız...

 • Ferhat13 Şubat 2016

  2014 senesinde şikayet yazmışım herkese cevap veriyordunuz bu şikayetim için özür dahi dilemeyip cevap bile vermemiştiniz. Kalkmış 2016 Şubatında şikayet var a yeni üye olduk diyorsunuz. Ya insanların sizin ne zamanda beri sisteme üye olup olmadığınızı anlayamayacağını mı sanıyorsunuz. 2 sene sonra bana kurumsal iletişim bilgilerinizi vermeniz ve sorunu oraya iletmemi istemeniz takdire şayan olmuş, teşekkürler. Ne oldu kısacası, bu sarı fiyat etiketinizdeki aldatmacanın cevabı nedir sizin tarafta?

 • Migros Temsilcisi13 Şubat 2016

  Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. Şikayetvar sitesine üyeliğimiz 2016 yılı itibari ile başlamıştır. Bu tarihten önce Şikayetvar sitesine iletmiş olduğunuz konu çözümlenmemiş ise bizimle aşağıdaki kanallarımızdan iletişime geçmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, www.migroskurumsal.com.tr 4441044 Migros Müşteri Hizmetleri Hattı Migros Ticaret A.Ş.

 • Ferhat18 Mayıs 2014

  Bu arada normal zamanlardaki fiyatı gösteren beyaz etiketi tabii ki kendim buldum tezgahın civarından, yan yana getirip çektim fotoğrafı. Migros u o kadar kaliteli düşünüyordum ki, ben o işlemleri yaparken kameralardan görüp müdahale edeceklerini özür dileyeceklerini sandım bir de...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön