Toplam çözüm sayısı
..
Migros ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Tarik'in şikayet sonucundan memnuniyeti

boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 0

Migros Fiyat Ve Yoğunluk Oyunu!

1.187görüntüleme
Tarik
Tarik 31 Aralık 2020 19:58
Migros Fiyat Ve Yoğunluk Oyunu!
Migros Fiyat Ve Yoğunluk Oyunu!
Migros Fiyat Ve Yoğunluk Oyunu!

31.12.2020 tarihli Migros alışverişimde daha önce de defalarca olmuş fakat pek umursamadığım bir olayı tekrar yaşadım. Etiket ve Migros sanal marketteki fiyat ile Migros mağazalarındaki fiyatlar birbirini tutmamaktadır. 

Resimlerde de görüldüğü üzere Etiket ve Migros sanal market uygulamasındaki ürünün fiyatları farklı. Etiket fiyatı 11.45 TL olan ürün satış sonrası fişimi kontrol ettiğimde 12.90 TL olarak görülmektedir. Ayrıca tam bana göre kampanyamda ise 87 TL lik kırmızı et alışverişine 16 TL Money verileceği belirtilmektedir. Fişi detaylıca kontrol ettiğimde ise Money kimliğimin olmadan alışveriş yapıldığını fark ettim. Bu durumda alışverişten de Money kazanamadım. 

Durumu satış görevlisine bildirdiğimde Money kartla ilgili bir sorunun olduğunu söyledi. Madem sorun var neden durumu daha önceden müşteriyle paylaşmıyorsunuz. Her alışverişten önce müşteriye Money kartınız var mı diye soran satış yetkilisi neden durumu önceden izah etmiyor.

Migros Logo
Migros08 Ocak 14:02

Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 4441044 nolu Migros Grubu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş.

Tarik
Tarik14 Ocak 12:16

Sorun çözüldü. Teşekkürler

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler