24 Ekim 2016 #6761437

Migros Fiyat Tutarsızlığı

Maltepe Zümrütevler Fuaye Migros'tan 2 gün önce indirimden erkek bakım seti aldım. Reyonda yazan fiyat 36 TL'den 24' e düştüğünü gösteriyordu. Kasadan ise 42 TL olarak geçtiğini fark edince itiraz ettik. Ürün adı ile Fiyat barkodu birebir tuttuğu halde bu ürünün farklı olduğunu belirttiler. Bunun üzerine diğer ürünü görmek istediğimizi belirtince aradılar, bulamayınca ondan ellerinde kalmadığını belirttiler.


Bugünde kızım için yine aynı mağazadan terlik aldık. Reyon fiyatı 36 TL'den 24 liraya düşmüş görülürken, kasadan 36 TL olarak geçti. İtiraz edince fiyatı düzelttiler. Bu son yaşadıklarım bana Migros acaba bunları bilinçli olarak mı yapıyor diye düşündürüyor. Zira çevremdekilerde de benzer sorunlar olduğunu belirttiler...

Dündar 410 Okunma

Cevaplar

  • Migros Temsilcisi24 Ekim 2016

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 4441044 nolu Migros Grubu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön