Migros ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Caner'in şikayet sonucundan memnuniyeti

         
  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

Migros Etikette Fiyat Farklı Fişte Ödediğim Farklı Fiyat

1.245görüntüleme
Caner
Caner 11 Kasım 2020 16:24

9 Kasım akşamı Mardin Migros dan Eker 200ml çilekli kefir aldım. Etiket fiyatı yani rafta yazan fiyat 3.25 TL idi. Kasada ödeme yaptıktan sonra fişe baktığımda 3.95 TL ödediğimi gördüm. Kimseye bir şey demeden hemen gidip raftaki etiketin fotoğrafını çektim. Çünkü söyleyince hemen raftaki etiketi yok ediyorlar.

Bir yanlışlık olmuş falan filan yok o onun etiketi değil gramaj farklı gibi bahanelerle kanıtı ortadan kaldırıyorlar çünkü daha önce de Mardin Migros da etiket fiyatı ve fiş fiyatı farklı ürün yakaladığımda hep aynı tiyatroyu oynadılar. Kasiyer özür diledi iade yapalım dedi istemedim. Mağaza müdür yardımcısını aradı onun verdiği cevapta muhtemelen parasını verin gitsin oldu ki kasiyer yok efendim para iade istemiyor beyefendi dedi. Bende para iadesi almadan 1. 40 TL bağışım olsun Migros'a dedim çıktım. 

Bu olay Migros da sürekli başıma geliyor bu üçüncü oldu. 70 kuruşunda 1 lirasında değilim bu yapılan günahtır ayıptır. Hata bir olur iki olur. Koskoca Migros böyle hata yapamaz bakkal dükkanı değilsiniz siz. Migros milletin bir lirasına mı muhtaç ki böyle oyunlar yapıyor. Daha da özür falan kabul etmiyorum kimsede aramasın beni Migros dan fotoğrafları da ekliyorum

Migros Logo
Migros11 Kasım 2020 16:33

Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 4441044 nolu Migros Grubu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş.

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

1 Yorum

Hamit
Hamit3 hafta önce
 

Bu kanıt görüntüleri Tüketici Hakem Heyetine konu geçen şube hakkında şikayette bulunun bakın şubeye neler oluyor görürler.

 1
Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler