08 Mart
#11685718

Migros Etiket Sorumsuzluğu!

Sakarya Adapazarı Erenler Migros şubesine bugün öğle saatlerinde alışveriş yapmak için girdiğimde iki adet ürün aldım birisi Bref WC blue aktiv klor tekli paket diğeri kasaya yakın Barbie kalp şeklinde sürpriz oyuncak paketi açma surprise heart eggs ürünün ikisinin de etiket fiyatları şaşırtıcı bir şekilde diğer ürünlere ait olmasına rağmen alçağım ürünlerin üzerinde ve küçük harflerle adeta okunmayacak şekildedir kasaya gittim de benim hesaplarıma göre 8,5 TL olmasına rağmen 13,35 TL tutmuştur. Kasada yığılma olduğundan ürünün ödemesini zorunlu olarak yapmış bulundum iade etmek istediğimi söyledim karttan olduğu için hesaba yarın geçeceğini söylediler iptalini sağlamadım.


Böylesine büyük bir firmanın etiket sorumsuzluğunu kınıyorum adeta bu sorumsuzluğu biz müşteriler kasaya gelmeden büyük isimlerle ve ürünlerin satılan ürünlerin etiketiyle karışmamasını başka bir ürünün yerine koyulmamasının hususuna önem vermelerini bir müşteri olarak istiyorum.

Mesut Mesut 447 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Mesut'un Teşekkür Mesajı09 Mart

    Yazdığım konu hakkında Migros çalışanlarında tülin hanım şikayetimi şahsen arayıp konu ile alakalı olayı bizzat ilgileneceğini söylediler ve ben de kendileri ilgilendikleri için çok teşekkür ederim.

  • Migros Temsilcisi08 Mart

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 4441044 nolu Migros Grubu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler