Migros Erkek Personelin Saldırgan Konuşma Tarzı

Ayşe Ayşe17 Aralık 2019 11:13

Biraz önce Gaziantep Forum mağazanızdan kahvaltılık almaya gittim. Yürürken reyonda çalışandan müsaade istedim geçebilmek için birkaç kez tekrarladım duymadı ya da duymazlıktan geldi tekrar söylediğimde arkamda ne işin var diye konuştu.

Düzgün konuşmasını istedim beni germeyin diye karşılık verdim adam saldırgan bir vaziyette bağırıp çağırmaya başladı evet susmadım aynı düzeyde cevap verdim kadın olduğum için beni ezmesine müsaade edemezdim ve inanıyorum ki güvenlik konsepti olan bir mağaza olmasaydı o adam bana fiziksel olarak saldırırdı.

Mağaza yetkilisiyle görüştüm aynı şekilde anlattım saldırdı deyince ben korktum dedi saldırmaya çalışarak konuştuğu çok netti dedim fırsatı olsa yapacaktı yaptıktan sonra önemi kalmazdı zaten ve ben müdüre değil polise giderdim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Migros Logo Migros 18 Aralık 2019 18:13

Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 4441044 nolu Migros Grubu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler