Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Migros Ekstradan Gönderilen Bozuk Reeder S2 Max Akıllı Saat

profile
29 Mayıs
1.721

Bugün internetten Migros ekstradan 272246252 sipariş numarasıyla 2 tane Reeder ® s2 max marka akıllı saat aldım. Cihazlar 5m Star city Migros'tan yollanmış müşteri hizmetleri söyledi. Ürünlerden biri çok iyi bluetooth bağlantıyla QR kodu okuttuğumuzda telefona ve uygulamaya bağladı. Diğer cihazı ne yaparsak yapalım farklı cihazlarda da denedik hiçbir şekilde cihazlar akıllı saati görmüyor. Yani ayıplı bozuk bir saat geldi. Ürün teslim edileli birkaç saat oldu. Migros'tan aynı gün değişim lemi başlattım. 48 saat için dönüş yapacakmış gönderen mağaza. Ürünümün servise gönderilmesi değil direk hemen birebir yenisiyle değişimini istiyorum.

Gelişme
Gelişme

30 Mayıs 20:37

Migros'tan internet alışverişi ile Reeder s2 max saat aldım ve bozuk geldi. Aynı gün Buraya yaptığım şikayet üzerine Migros'tan yetkili aradı değişim için gerekeni yapacağız dedi. Biz sizi bugün arayacağız dedi hiçbir arama veya sorunla ilgili arayan olmadı. Migros internetten bir daha kesinlikle alışveriş yapmam artık. Bozuk gönderdikleri ürünü aynı gün bile değişim yapmıyorlar. Konuyu halledecek gibi görünüp bir daha aramıyorlar. Bu firmaya hakkımızı ve paramızı yedikleri için ve bu konuda sorunu çözeceğini söyleyen ve ilgilenmeyen müşteri temsilcisine de haram olsun hakkımız. Yeni gelişme olarak servise götürecekmişim. Oradan ayıplı ürün olduğu kanitlanacakmış. 359 liralık saat için 20km servise götür 20 km gel sonra 21 gün sonra tekrar almaya git 20 km git 20km gel. Yapacağım masraf ve harcadığım zamanı düşünün. Migros'a yakışmadı. Bu kadar parasını verip bizi mağdur etmemeliydi. Haram olsun.

Migros Logo
29 Mayıs 22:00
Ender
30 Mayıs 19:24

Bugün şikayet üzerine Migros'tan yetkili aradı değişim için gerekeni yapacağız dedi. Biz sizi bugün arayacağız dedi hiçbir arama veya sorunla ilgili arayan olmadı. Migros ekstradan bir daha kesinlikle alışveriş yapmam artık. Bozuk gönderdikleri ürünü aynı gün bile değişim yapmıyorlar. Konuyu halledecek gibi görünüp bir daha aramıyorlar. Bu firmaya hakkımızı ve paramızı yedikleri için ve bu konuda sorunu çözeceğini söyleyen ve ilgilenmeyen müşteri temsilcisine de haram olsun hakkımız.

Ender
31 Mayıs 15:38

Elektronik eşya siparişinde çok kez farklı firmalardan alışveriş yaptım. Teknosa, Carrefour, Trendyol, Hepsiburada firmalarında sıkıntı yaşadığımda direk iade aldılar ve paramı geri gönderdilet. İlk kez bir firma Migros İnternetten alışvetişle bozuk gönderdiği elektronik eşyaya kutusu açıldı diye iade almıyor ve hatta değişim bile yapmıyor. Kutu açılmadan nasıl anlayalım bozuk olduğunu. CİMER'e şikayet edeceğim Migros u, umarım sorun yaşayan herkes benim gibi şikayetini CİMER'e yapar. Devletin belirlediği koşulsuz iade hakkı var.

Benzer Şikayetler

1

Migros'tan Alınan Mi Marka Akıllı Saatin Bozuk Çıkması

profile
15 Aralık 2022
111

Migros'tan alınan mi marka akıllı saat hakkında; Migros'tan aldığımız mi marka saatin şarjı 5 dakika içinde sıfırlanıyor. Migros 1 hafta üzerinden geçtiği için bizi mi teknik servise yönlendirdi mi teknik servis bir numara iletti, faturayı ve Sn... Numarasını attık ilgili yere 10 gün oldu. Mi teknik...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

2 Yorum

Burcu

Ben de mi band 5 aldım çalışmıyor iade almadı mağaza CİMER'e ve Tüketici Hakem Heyeti'ne başvuru yapacağım

Ender

Migros hiç ilgilenmedi ve iade almadı. Reeder mağazası ile iletişime geçtim müşteri memnuniyetinden 2 ay sonra yeni cihazla değişim yaptı.

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Migros Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 1 sa 6 dk
Benzer Şikayet Yaz