18 Haziran 2014

Migros Değişim Yapmıyor

Eryaman 5M Migros'tan 15.06.2014 tarihinde fiş no 210 ile ikili pakette 3 adet (toplamda 6 adet ampul) aldım. Ampullerin üzerinde "warm white" yazıyordu ve bende normal beyaz ışık olduğunu düşünerek aldım. Ancak eve dönüp paketleri açıp ampulleri denediğimde hepsinin sarı renkli olduğunu gördüm.


16.06.2014 tarihinde 5m Migros'a gidip ampulleri "beyaz renk" ile değiştirmek istediğimi söylediğimde müşteri hizmetlerinde bulunan görevli 2'li paketlerin açıldığı için değişim yapılamayacağını söyledi. Tek ampul alıp kullanıldığında değiştirilmesine rağmen, sırf ikili paketleri açıp sadece bir adedini kullandığım için ampullerin değiştirilmemesi çok garip. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Ekrem 462 Okunma

Cevaplar

  • Migros Temsilcisi13 Şubat 2016

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. Şikayetvar sitesine üyeliğimiz 2016 yılı itibari ile başlamıştır. Bu tarihten önce Şikayetvar sitesine iletmiş olduğunuz konu çözümlenmemiş ise bizimle aşağıdaki kanallarımızdan iletişime geçmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, www.migroskurumsal.com.tr 4441044 Migros Müşteri Hizmetleri Hattı Migros Ticaret A.Ş.

  • Ekrem08 Eylül 2014

    Meğer koca migros firması küçücük bir firmaymış ama haberimiz yokmuş. Şikayetle ilgili hiçbirşey yapılmadı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön