10 Ağustos
#12419264

Migros, Danone Pro+ Son Kullanım Tarihi

10.08.2019 tarihinde Antalya Erasta AVM içerisinde bulunan Migros'tan alışveriş yaptık. Çıkışta ise aldığımız ürünlerden Danone pro+ ananas adlı ürünü tükettik, sonrasında mide bulantısı ve mide krampı ile Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin acil bölümünden giriş yaptık gıda zehirlenmesi teşhisi konuldu mide kız arkadaşımın midesi yıkandı ve serum verildi. Bu arada aldığımız ürünün son kullanma tarihinin 3 gün geçtiğinin farkına vardık. 4 günlük tatil zehir oldu i Antalya'da bölgesinde ödeme yaptığımız otelden ayrılmak zorunda kalacağız. Migros şikayet hattını aradım bilgileri kendileri ne verdim fakat henüz hiçbir dönüş dahi olmadı kendilerinden. Böylesi köklü bir aileye ait firmanın bu kadar ilgisiz ve insan canını hiçe sayacak şekilde davranması utanç verici. Konuyu doktor raporları ile hukuka başvuracağız. Bir geçmiş olsun dahi dilemeden telefonu kapatan K* hanım sonrasında ise şikayet departmanı tarafından dahi aranmamış olmak bizi üzdü.

Zekeriya Zekeriya 738 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Zekeriya11 Ağustos

    Erasta avm Migros şube müdürünüz tarafından arandık, öncelikle kendisi özür dileyip geçmiş olsun dileğinde bulundu ardında ise bizi Migros a davet edip bize taze yoğurt ikramında bulunacağını söyledi... Ve benden Aldığı cevapla kendine geldi. Kendisini bizim Migros tan aldığımız yoğurttan zehirlendiğimizi hastanede miğdemizin yikatildigini söyledim sanırım siz bizi Migros tan 1 kg lik taze yoğurdun peşinde falan olduğumuzu mu düşünüyorsunuz siz bana nasıl olur da böyle bir teklif yaparsanız dediğimde kendisine geldi ve inkar etti ses kayıtlarını dinlemenizi istirham ediyorum. Yani sonuç olarak firmanızın Özrü kabahatinden beter. Ha sunuda unutmadan söylemek isterim zehirlenmeden dolayı çıkmak zorunda kaldığımız otelde buyurun siz kalın... Çıkmakt

  • Migros Temsilcisi10 Ağustos

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 4441044 nolu Migros Grubu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler