sta-4-hoverİyi Çözüm

Migros Çok Yağlı Kıyma Sattı

Serkan Serkan10 Şubat 10:09

08.02.2020 tarihinde Kırıkkale Podium AVM içerisinden bulunan Migros mağazasından 4 kg kıyma aldım. Kıyma birkaç kez çekildiği için kırmızı duruyordu. 

Ancak eve gelip köfte yaptığımda eldivenim kıymanın yağından bembeyaz oldu ve yağlar resmen eldivene yapışıp kaldı. Devamlı kıyma alıp köfte yaparım ancak ilk kez böyle bir şeyle karşılaştım. Bu kadar yağlı bir kıymayı birkaç defa çekerek az yağlıymış gibi satmayı Migros gibi bir markaya hiç yakıştıramadım. 

Ayrıca et reyonunda benim aldığım bölümde dana kıyma yazıyordu. Ancak kıymada küçükbaş kokusu aldım sorduğumda karışık olduğunu söylediler. Benim için önemli değil ama reyondaki etikette belirtilmesi daha etik olur kanaatindeyim.

  • - Görüntüleme
full-star full-star full-star full-star empty-star
4/5

Cevaplar

Migros Logo Migros 12 Şubat 11:24

Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 4441044 numaralı Migros Grubu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Migros Ticaret a. Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler