Migros Chip Para Yüklemesi!

Semih Semih02 Kasım 2018 01:50

Kampanya, 16 Ağustos – 16 Eylül 2018 tarihleri arasında anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından ve Migros, 5m Migros, Migros Jet, Macro Center, Kipa ve Migros Sanal Market’ten, hem Money Club hem de Positive Card sistemine kayıtlı Money Club Kart veya Positive Card ile yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Kampanya dahil olduğum ve harcamalarını yapmış olduğum Money kartıma Migros hala chip paralarımı yüklemedi.

Defalarca müşteri hizmetlerini aradığımda da kontrol aşamasında olduğu söyleniyor. Lütfen artık bu kontrol ini bitirin. Tarihlerini isterseniz size söylerim ama lütfen kampanya dahilinde hakkım olan 20 TL chip parayı hesabıma yükleyin. Kartımın numarası 482 ** 775. tel:539 561 **.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Migros Logo Migros 02 Kasım 2018 12:56

Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 4441044 nolu Migros Grubu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler