05 Nisan 2013 #1726868

Migros Çantamız Aranıyor!

Daha önce de birçok defa yaşadığım sorunu, dün 04. 04. 2013 günü saat:19. 00 da Beylikdüzü Migros AVM'ye gittiğimde yine yaşadım. Beylikdüzü Migros'a yanılıp elinizde çanta ile giderseniz sinir harbi yaşamaya başlıyorsunuz daha kapıdan girerken.


Bu tür alışveriş merkezleri açılırken ruhsat başvurularında il güvenlik kurulu rapor hazırlar, süre tanıyarak x-ray cihazı zorunluluğu getirir. Bu avm de x-ray olmadığı için çantanız el dedektörüne öterse açmanızı, açmazsanız sizi avm ye almayacaklarını söylüyorlar. Üstelik çantanızı orada gelen geçenin yanında açmanızı herkese sergilemenizi istiyorlar.

Erdogan 259 Okunma

Cevaplar

  • Erdogan18 Nisan 2013

    Sayın yetkili ben bu şekilde otomatik bir cevap copy paste değil sonuç görmek istiyorum. Siz firma olarak buraya bu otomatik buz gibi soğuk mekanik mesajı yazarak müşteri ilişkilerinde başarılı olduğunuzu mu düşünmektesiniz. Bu cevap Migros seviyesinde sektörünün lideri bir firmaya değil sadece mahalle arasında ki bakkala yakışır.

  • Migros Temsilcisi05 Nisan 2013

    İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Bize, 4441044 nolu çağrı merkezi numaramızdan ya da www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaşabilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön