Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Migros Çanakkale Troy Park Para İadesi

profile
21 Temmuz 2022
328

1.5 ay önce Çanakkale Troy park Migros'tan aldığım kusurlu bir ürünün iadesini yapmış olduğum halde param ® 1.5 aydır hala iade edilemedi. Kusura bakmayın bir yanlışlık olmuş düzelteceğiz dediler onun da üzerinden 1 hafta geçti hala çözülmedi. Şikayetçiyim!

Migros Logo
18 Ağustos 2022 12:20
Migros Logo
04 Ekim 2022 12:20

Benzer Şikayetler

Migros Alınmayan Ürünün Parası

profile
1 hafta önce
148

Bu akşam 19:19 saatte alışveriş yaptım. Akşam eve geldiğimde fark ettim, aldığım 1 ürünü iki adet geçmişler. Almadığım bir ürünün parasını aldılar. Yazık, fiş numaram 0100... Çanakkale Kipa AVM Migros. Küçük bir meblağ ama almadığım bir şeyin ücreti bu. İyi akşamlar.

Migros Alınmayan Ürünün Parası

Migros Market Hakkındaki Şikayetim

profile
3 hafta önce
437

27.08.2023 günü saat 16:00 sıralarında Çanakkale ili 17 Burda AVM içerisinde bulunan Migros isimli marketten yapmış olduğum alışveriş sonucu kasada ödeme işlemleri için beklediğim sırada hemen yan tarafta bulunan kapalı kasanın üzerinden atlayıp geçen bayan güvenlik görevlisinin çıkış kapısında durd...

5
Çözüldü

Migros Elektrikli Süpürge İade Sorunu

profile
15 Ağustos
209
"Mağaza müdür yardımcısı tarafından aranarak sorunuma çözüm bulunup ücret iadesi gerçekleştirildi. İlgilerine ve hızlı çözümlerine teşekkür ederim."

Çanakkale Güzelyalı'da Migros Mağazalarında Tampon Sorunu

profile
10 Ağustos
308

Çanakkale Güzelyalı'da bulunan 2 tane Migros mağazasında maalesef tampon bulunmamaktadır. Güzelyalı, denize girilen yazlık bir yer olduğu için bu durum oldukça sıkıntılı. Ürün kategorisi uzmanınızın erkek olduğunu düşünüyorum. Lütfen bu durumu düzeltin ve satışlarınızın bu ürün grubu bazında arttığı...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Migros Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 1 sa 5 dk
Benzer Şikayet Yaz