18 Mayıs
#11991515

Migros , Çalışanlarının Sözlü Tacizini Onaylıyor...

Migros sanal market, çalışanlarının kadınlara sözlü tacizde bulunmalarını onaylıyor. 7 Mayıs 2019 günü, yaşadığımız binanın girişinde, Migros sanal market çalışanı arabayla binanın girişine ters yönden girerek, eşimin az daha kaza yapmasına sebebiyet vermenin ötesinde, daha sonra kendisine nahoş ve kabul edilebilir olmayan sözlerle sözlü tacizde bulunmuştur. Bu olay güvenlik görevlilerinin önünde yaşanmış olup, bu anların güvenlik kamerası görüntüleri de elimizde ayrıca mevcuttur.


Daha sonra Migros müşteri hizmetlerine durum bildirilip, şikayette bulunulmasına rağmen, Migros bu konuda hiçbir aksiyon almamış ve adeta bu olayı onayladığını göstermiştir. Bu konuda yasal haklarımızı gerek Migros gerekse de bu çalışan için sonuna kadar kullanacağız. Ancak bu tip olayları kurum kültürünün içinde değerlendirebilmiş olması, Migros şirketinin ne kadar sorunlu bir yönetime ve noksan bir etik anlayışa sahip olduğunu göstermektedir. Yıllardır alışveriş yaptığımız, defalarca sanal market aracılığıyla eve sipariş verdiğim bir kurumun böyle çalışanlara sahip olması dehşet verici bir husustur.

Ata Ata 1.048 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Migros Temsilcisi18 Mayıs

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 4441044 nolu Migros Grubu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları