07 Temmuz 2015 #3356916

Migros Broşür Fiyatlarının Mağaza Reyon Fiyatları İle Aynı Olmaması

Migros 25 Haziran - 8 Temmuz tarihli broşüründe Sinangil glutensiz unlar 4.45 TL'yerine 3.45 TL indirimle satıldı. Fakat Zonguldak'taki Migros mağazasında 6 Temmuz'a kadar 4.45 TL'den müşterilere satıldı, annem "çölyak" hastası ve sinangil glutensiz unlardan kullanıyor.


Oradaki ilgililerle konuşup durumu izah etmeye çalışmış fakat ilgisiz bir şekilde fiyatın 4.45 olduğunu, ellerinde broşür kalmadığını, reyondaki fiyatın geçerli olduğunu sert bir şekilde dile getirmişler.


Bunun üzerine İstanbul'da bulunan herhangi bir Migros mağazasından 2 koli bu üründen alıp anneme gönderdim. Mağazanın denetimlerinin bu kadar rahat olması, müşterilere karşı ilgisizlik tahammül edilemez!

Naz 474 Okunma

Cevaplar

  • Migros Temsilcisi13 Şubat 2016

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. Şikayetvar sitesine üyeliğimiz 2016 yılı itibari ile başlamıştır. Bu tarihten önce Şikayetvar sitesine iletmiş olduğunuz konu çözümlenmemiş ise bizimle aşağıdaki kanallarımızdan iletişime geçmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, www.migroskurumsal.com.tr 4441044 Migros Müşteri Hizmetleri Hattı Migros Ticaret A.Ş.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön