Migros Bozuk Kıyma Gönderimi

Didem Didem11 Nisan 16:17

10.04.2020'de Migros sanal marketten sipariş verdim. Siparişlerim 17. 30 gibi adresime teslim edildi. Siparişim içerisinde aşağıda da fotoğrafı olan 500 gram kıyma siparişim vardı ve direk diğer ürünler ile buzdolabının normal bölümüne aynı gün yine 1 2 saat içerisinde yemek olarak hazırlayacağım için koydum.

Saat 19.45 gibi yemek yapmak için kıymayı dolaptan çıkardım ve üzeri tamamen kıpkırmızı olan ürünün iç kısmındaki etin kahverengi olduğunu gördüm. Bozuk bir kıyma gönderilmesi nasıl bir ihmalkarlıktır, koyan kasabın suçu var elbet ama bu ürünler hiç mi denetlenmiyor kasabın dışındaki aşamalarda da büyük bir problem var, velev ki ürün rengi değişmeseydi fakat yine bozuk olsaydı ve ben zehirlense idim salgın yaşadığımız bu günlerde nasıl sonuçlar doğururdu düşünmek bile istemiyorum.

Ürünün gönderildiği 5M Kipa AVM Yalova numarasını aradım ve durumu anlattım, sonrasında başka yanlışlarda yapılmıştı siparişte ellerindeki daha düşük fiyatta olan bir ürünü muadili gibi yollayıp yüksek fiyattan olan sipariş geçilmişti. Onun için birisi aradı ve ona da anlattım, şimdi 17.00 19.00 arası geleceklerini ve aradaki yanlış gönderilen ürünün farkını nakit olarak getirecekler ve kıymanın parasını nakit olarak verecekler. Bir daha asla sipariş vermeyeceğim kesin, insan sağlıyla oynamaktan başka bir şey değil.

Cevaplar

Migros Logo Migros 25 Nisan 13:45

Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz.Tarafımıza ilettiğiniz konu hakkında bir yetkilimizin size geri dönüş yapabilmesi için bir telefon numaranızı bizimle paylaşmanızı rica ederiz. Vermiş olduğunuz iletişim bilgisinden tarafınıza ulaşılamamıştır. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş Kurumsal İletişim

Migros Logo Migros 12 Nisan 14:19

Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 4441044 nolu Migros Grubu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler