Migros Bozuk Et Ürünleri

Dry. Dry.24 Ekim 2020 00:55

İstanbul Sancaktepe Şubesinde Alice villaların altında Migros açıldı. Tavuk ürünlerinin olduğu dolaptan tavuk aldım. Sonra kasaya gittiğimde kasiyer kız tavuğu kokladı ve bu ürünü almayın dedi. Dolaptan aldığımda bana da kötü korkmuştu ama yeni açılan bir markette bozuk ürün olabileceğine ihtimal veremedim.

Daha sonraki haftalarda paketli dondurma aldım markette evim arasındaki mesafe 100 metre eve geldiğimde dondurma tamamen erimişti daha doğrusu erimiş dondurma almışım.

21 Ekim 2020'de akşam 8:30 dokuz civarında kasap reyonunda ciğer aldım reyona bakan arkadaş ciğeri doğradı. Akşam eşim ciğeri pişirirken bunun rengi değişik ve tuhaf kokuyor dedi. Tadına baktığımızda inanılmaz kötü bir tadı vardı et tamamen bozuktu. Reyondaki arkadaş doğradığında hiçbir şey söylemedi.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Migros Logo Migros 07 Aralık 2020 14:41

Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 4441044 nolu Migros Grubu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler