09 Mart
#11692766

Migros Bozuk Et Satıyor!

Bugün Migros Çanakkale 17 Burda AVM'de ki mağazasından kıyma aldım eve geldiğimde kıymayı açmamla o kötü kokunun eve yayılması bir oldu. Mağaza telefonlarını açan yok. Onlarca kasap varken Migros'u tercih etmem hata oldu sanırım. Şehrin içinde mağazası bulunmadığı için alışveriş için taa AVM mağazasını tercih ediyoruz.


Migros markasına yakışmayan bu sorunu Migros telafi etmeli insanlara bozuk et satmak nedir. Orada çalıştırdığınız kasabın burnu koku almıyor mu bozuk eti nasıl müşteriye sunuyor. O kadar yolu gelip geri dönmek zorunda kaldığıma mı kızayım saf yerine konulduğuma mı?

Yasemin Yasemin 6.377 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Yasemin09 Mart

    Migros 17 burada AVM mağazasından almış olduğum ürünün eve geldiğimde kokmuş bozuk ürün olduğunu gördüm ve müşteri hattını aradım. Yanıt yok temsilciye bağlanmıyor şikayet seçeneği yok. Dilek ve öneri seçeneği var. WhatsApp hattına yazdım cevap yok. Mağazayı arıyorum tel açılmıyor. Fişin üzerinde yazan numara çalmıyor bile. Türkiye'nin önde gelen marketine ne olmuş böyle bu ne rezillik. Migros un zararımı karşılanmasını istiyorum. Muhatap bulamadığım bir kurumsallık olamaz.

  • Yasemin09 Mart

    Müşteri hattınızı aradım muhatap bulamadım WhatsApp hattınıza da yazdım cevap verme zahmetinde bulunmadılar.

  • Migros Temsilcisi09 Mart

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 4441044 nolu Migros Grubu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler