26 Ocak 2015

Migros Bozuk Et Satışı

21.01.2015 akşamı Migros Esenyurt Hürriyet CD üzerindeki mağazadan çocuğum için aldığım 300 gr dana kıymayı eşim bugün buzluktan çıkarıp kullanmak istediği zaman ağır bir ekşimsi bir koku ile karşılaşıyor. Emin olmak için birkaç kişiden daha teyit ettiriyor. Bende eve gelince söz konusu ürünü kokladığım zaman aynı ekşi koku ile karşı karşıya kaldım.


Bozuk ürün fark edilmeden çocuğuma yedirmiş olsaydım ve bundan doğacak olan sağlık problemlerinden kim sorumlu olacaktı?
Firma ile ilgili olarak ben bozuk üründen numune alıp laboratuvara gönderip alacağım belge ile dava açacağım. Sorumlusunun cezalandırılması için gerekli işlemleri de yapacağım.

Özgür 1.579 Okunma

Cevaplar

  • Migros Temsilcisi13 Şubat 2016

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. Şikayetvar sitesine üyeliğimiz 2016 yılı itibari ile başlamıştır. Bu tarihten önce Şikayetvar sitesine iletmiş olduğunuz konu çözümlenmemiş ise bizimle aşağıdaki kanallarımızdan iletişime geçmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, www.migroskurumsal.com.tr 4441044 Migros Müşteri Hizmetleri Hattı Migros Ticaret A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön